fbpx
Close

Dener Jaanimaa Venemaal: ei ole lihtne alustada uues kohas lihtsalt korteris istudes

Avatar
-Dener Jaanimaa | Foto: Moskva Spartak

Eesti koondislasne Dener Jaanimaa andis pika intervjuu Venemaa käsipalliuudiste saidile handballfast.com, kus mees rääkis muuseas elust Moskvas, oma karjäärist ning Eesti koondise seisust.

Mullu Eesti parimaks käsipalluriks valitud Dener Jaanimaa lahkus aasta alguses Ukraina klubist Zaporožje HC Motor ja siirdus naaberriigi Venemaa tippmeeskonda Moskva Spartak. Eelmisel kahel hooajal kohalikel meistrivõistlustel hõbeda võitnud klubiga sõlmis eestlane 1,5-aastase lepingu.

“Psühholoogiliselt on hetkel raske, alles saabusin Moskvasse, kõik on veel uus ning ei ole lihtne alustada seda aega üksi korteris istudes,” ütles Jaanimaa handballfast.com lehele. “Aga üldiselt mulle see linn meeldib ning siin võetakse ka koroonaviirust juba tõsisemalt kui ehk veel mõned nädalad tagasi.”

“Chocolate Boys-i nimi tuli Tallinna suurest šokolaadivabrikust ja selle eduka omaniku soovist rajada käsipalliklubi. Võistkonna nimi oli küll naljakas, kuid me olime Eestis siiski edukad. Nüüdseks on küll klubi kahjuks pankrotti läinud,” vastas koondislane Venemaa saidi pärismisele naljaka nimega tiimi kohta tema CV-s.

“Loomulikult kehvad tulemused väsitavad, kuid esindan oma kodumaad alati uhkusega. Ma tunnen kõiki mängijaid kogu oma elu. Eks me üritame võita ja kõrgemale tasemele tõusta, kuid Eesti on väike riik ja käsipall ei ole suur ala,” rääkis Dener rahvuskoondisest. “Eks me üritame Läti edu kopeerida, kuid neil on üks maailma parimaid mängijaid (Dainis Kristopanš – toim.).”

Täispikkuses intervjuu leiate siit

Loe lisaks:

Jaanimaa klubivahetuse tagamaadest: meeskonnal on suured ambitsioonid

scroll to top