Dramaatiline võit viis Johannsoni koduklubi Rumeenias finaali

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti Steaua alistas poolfinaalseeria otsustavas kohtumises CSM Bukaresti 25:24 (11:10) ning pääses finaali.

Avamängu kodus 21:25 kaotanud ja teise matši võõrsil karistusvisete abil 28:25 võitnud Steaua asus kolmandat kohtumist omal väljakul poolajavileks 11:10 juhtima. Teisel pooltunnil oli Steaua ees 17:14 ja 21:19, kuid jäi ligi viis minutit enne lõpusireeni 21:23 taha. Sellele vastas omakorda Steaua 4:0 vahespurdiga ning võitis lõpuks 25:24.

Johannson realiseeris kahest pealeviskest ühe ning teenis ühe kollase kaardi ja kaheminutilise karistuse.

Finaalis kohtub Steaua tiitlikaitsja Bukaresti Dinamoga, kes alistas poolfinaalis Turda AHC Potaissa mängudega 2-0. Avakohtumise võitis Dinamo võõrsil 26:25 ning teise matši kodus 32:27. Põhiturniiril sai Steaua esimeses ringis kodus Dinamost jagu 31:28, kuid kaotas seejäre võõrsil 23:31.