fbpx
Close

Eelmise aasta Meistrite liiga võitja rahahädas. Lätlasest staar keeldub treenimast ja on lahkumas.

Avatar
-Dainis Kristopans | Foto: AFP/Scanpix

Eelmise aasta Meistrite liiga võitja HC Vardar on tõsistes rahalistes raskustes ning kuulujuttude kohaselt on klubist lahkumas mitmed superstaarid, Dainis Krištopansi ja Pavel Atmaniga eesotsas.

Juba enne eelmise hooaja Meistrite liiga finaalturniiri levisid kuulujutud, et nii mitmelgi Vardari mängijal on mitmeid kuid palk saamata. Euroopa käsipalli tippsündmuseks aga suutsid mängijad klubiga oma erimeelsused lahendada, kuid nüüd tundub, et mured on veelgi süvenenud. Makedoonia spordiuudiste saidid ekipa.mk ja g-sport.mk raporteerivad nüüd, et mitmed superstaarid on klubist koheselt lahkumas.

Krištopans ei ole väidetavalt Vardari trennidega enam ühinenud ning kuulujutud viivad meest juba selle hooaja sees Saksamaa tippklubisse Füchse Berlin. Lätlasel on juba sõlmitud leping Paris Saint-Germainiga, kuid see tuleb jõusse alles järgmise hooaja algusest ning kuna Prantsusmaa üleminekuaken on juba sulgunud, siis vaatab mees Bundesliga poole.

Teised võistkonna staarid nagu Timur Dibirov ja Christian Dissinger on samuti palgasaamise kohta proteste väljendanud, kuid enne lätlast pole keegi praktilisi samme ette võtnud. Krištopansi lahkumine võib saada tõelise doominoefekti Vardari jaoks, kellel on ees tähtsad mängud Meistrite liiga järgmisesse faasi pääsemiseks ning samuti loodetakse kaitsta SEHA-liiga karikat. “Tegemist on meie jaoks väga keerulise olukorraga. Enamus mängijaid ei ole pool aastat palka saanud. Skopje ei ole küll kallis koht elamiseks, kuid see on stressirohke, kui ei saa kätte raha, mille me oleme välja teeninud,” ütles Dissinger Saksamaa uudiste lehele Rhein-Neckar Zeitung. “Mind ei pane üldse imestama, et enamus Vardari pallureid omale uut klubi otsivad.

Vardari mängujuhti, Pavel Atmanit seostatakse Dener Jaanimaa värske koduklubi, Moskva Spartakiga.

 

 

scroll to top