fbpx
Close

EELVAADE | Karikavõistluste teise ringi kõige intrigeerivam kohtumine peetakse täna Arukülas

Avatar
-Tartu Ülikool – Aruküla/Audentes | Foto: Tartu Ülikooli käsipallimeeskond

Täna tehakse algust Eesti karikavõistluste kaheksandikfinaalide teise vooruga. Reede õhtuks on selge, kes pääsevad kaheksa parema võistkonna hulka. Käsipall24.ee vaatab peale teise ringi kohtumistele ning loomulikult paneme täpselt paika, kes edasi liiguvad.

Karikavõistlustel osaleb tänavu 13 meeskonda ja nii peetakse vaid viis kaheksandikfinaali. Loosi tahtel said otse kaheksa parema hulka rekordilised 11 korda Eesti karika pea kohale tõstnud Põlva Serviti, 2014. aasta karikavõitja Viljandi HC ning esiliigameeskond Põlva Coop.

16.10.  19:00  Aruküla/Audentes – Tartu Ülikool (avamäng 33:34)

Kõige intrigeerivam võitluspaar kaheksandikfinaalidest. Kodusaalis tugeva teise poolaja abiga meistriliiga tiimi seljatanud Tartu Ülikool sõidab Arukülla kindlasti vaid edasipääsu mõtetega. Audentes on aga omas hallis näidanud, et seal esinetakse märgatavalt paremini. Kas siis peale jääb esiliiga tipp või meistriliiga tagumine ots? See on kindlasti kõige huvitavam küsimus sellest voorust. Käsipall24.ee teeb oma ennustuse, et siit paarist liigub edasi siiski kodueelist omav Aruküla.

17.10.  19:00  HC Viimsi/Tööriistamarket – Põlva/Arcwood (avamäng 21:48)

Esimese mängu kodus üllatavaltki kindlalt võitnud Arcwoodi edasipääsus siit paarist küsimust olla ei tohiks. Mitmete endiste koondislastega tugevdatud esiliiga klubi näitas kohe esimeses voorus, et eelmise aasta karikavõistluste pronks ei olnud mingi üllatus.

17.10.  19:00  SK Tapa – HC Tallinn (avamäng 20:31)

Kuigi Tapa on sel hooajal omas saalis näidanud, et kodupubliku ees ollakse hoopis teine võistkond, kui võõral väljakul, siis 11 väravalisest kaotusseisust väljatulek on siiski liiga raske ülesanne. Tallinna võistkonnal on seljataga rasked nädalad, kus on osaletud nii Balti liigas, kui ka eurosarjades, aga esimesest kohtumisest kätte võideldud edust peaks siiski piisama, et pealinlastele siit paarist edasipääs kindlustada.

18.10.  19:30  Raasiku/Mistra – Tallinna Oskar (avamäng 34:18)

Nii nagu eelmises kahes paaris, otsustati ka siin asi esimese kohtumisega. Teisel poolajal kiirrünnakutega mängu saatuse otsustanud Raasikul peaks teine matš olema vaid vormistamise küsimus.

19.10.  19:00  HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – HC Tallinn 2 (avamäng 29:25)

Meistriliiga parima snaipri Dmitriy Yankovskiy puudumisel Kehra ridadest hakkas Tallinna võistkond kõvasti koduseinte vahel Horizonile vastu. Esiliiga tiim võitles küll esimeses kohtumises vapralt ning osutas meistriliiga satsile kõva vastupanu, kuid nii nagu sel hooajal juba tavaks saanud, esinevad ülemas sarjas mängivad võistkonnad omas saalis tunduvalt paremini ning meie ennustuse järgi lähevad siit paarist siiski kindlalt edasi kehralased.

scroll to top