fbpx
Close

EELVAADE | Meistriliiga kolmandas voorus lähevad kokku igipõlised rivaalid ja üllatajad

Avatar
-Eesti meistrivõistluste meeskondade esindajad | Foto: Helin Potter

Eesti meistrivõistlused käsipallis on esimeses kahes voorus pakkunud väga põnevaid ja üllatavaid tulemusi ning sama ootame ka sel nädalal. Kolmandas ringis lähevad kokku igipõlised rivaalid ning esimeses voorus suurte üllatustega alustanud võistkonnad.

Vooru keskseks kohtumiseks on Põlva Serviti ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi omavaheline mäng. Käsipall24.ee aga jälgib veel suurema huviga SK Tapa ja Viljandi HC omavahelist võitlust. Lisaks sõidab HC Tallinn külla Aruküla/Audentesele. Vaatamegi nüüd peale tulevale ringile ning teeme oma ennustused. Lisaks alustame uue rubriigiga, kus toome välja vastasseisude võtmetegurid, ehk asjaolud, mis peaks need kohtumised otsustama.

25.09.  19:00  Aruküla/Audentes – HC Tallinn

Aruküla hooaja algus on siiani ehk olnud kõige kahvatum, kuid hooaja esimeses kodumängus tahetakse kindlasti näidata, et peksupoisi rolli ei tuldud meistriliigasse täitma. Kahjuks küll ei saa Audentes mängida oma varsti valmivas värskes kodusaalis, vaid peab kohtumise pidama Raasiku spordihoones, kuna oma saal pole veel korras. HC Tallinn tuleb mängule hea emotsiooni pealt, kui eelmises voorus võeti mõneti üllatav võit Põlva Serviti üle. Kaspar Leesi lisandumine andis meeskonnale ühe lisakäigu, mis vigastuste küüsis vaevlevatele pealinlastele hädavajalik oli. Siit mängust ennustame võitu HC Tallinnale.

Võtmetegur: Kuidas suudab Audentes peatada Kaspar Leesi?

Eelmises voorus väga hea sooritusega uue koduklubi eest alustanud ning võistkonnale justkui uue hingamise andnud Leesi peatamiseks peab üritama Martin Noodla Aruküla eesotsas rohtu leidma. Kaspar Leesi ja Tallinna kiirete rünnakute peatamine annaks Audentesele võimaluse vastased alistada.

25.09.  19:00  Põlva Serviti – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper

14. ja 11. kordse Eesti meistri omavaheline kohtumine on alati intriige täis. Mõlemad võistkonnad on hooaega alustanud ühe võidu ja ühe kaotusega. Serviti tahab kindlasti kodupubliku ees näidata, et eelmise vooru kaotus HC Tallinnale oli vaid õnnetu juhus ning paremat võimalust selleks pole, kui alistada oma igipõline rivaal Kehrast. Horizoni mehed näitasid võiduga Tapa üle, et esimeses voorus saadud ehmatusest Viljandi käest on üle saadud ning nüüd minnakse kindlasti Põlvale kõva lahingut andma. Meie ennustus on kodueelist omava Serviti võit.

Võtmetegur: Kas Kehra suudab peatada Põlva kiirrünnakute laviini?

Ajalugu on näidanud, et Põlva alistamiseks tuleb neilt ära võtta lihtsad rünnakud ning sundida nad mängima positsioonirünnakut. Põlva laia mängijate valikuga võidujooksu alustades head tulemust ei tule. Kas Kehra suudab vältida rünnakul lihtvigu ja võtta ära Serviti kerged väravad? See peaks otsustama selle mängu saatuse.

26.09.  19:00  SK Tapa – Viljandi HC

See vastasseis on Käsipall24.ee jaoks siin voorus kõige huvitavam. Mõlemad meeskonnad alustasid meistriliigat üllatustega, kui esimeses voorus alistati vastavalt Tallinn ja Kehra ning näidati, et hooajaeelne jutt medalitest ei ole vaid unistus. Kuigi Tapa jõud teises voorus Kehrast üle ei käinud, on nad näidanud, et kodupubliku ees on mehed võimelised palju kõvemateks esitusteks. Ainukese võistkonnana täiseduga jätkav Viljandi loodab kindlasti oma seeriat jätkata. Siin kohtumises oleneb palju koosseisudest ja saab näha, millised mehed protokolli kanda saab. Siiamaani pole tiimidel sellega muret olnud ning kohtumised on peetud oma hetke parimas rivistuses. Võrdsete heitluses anname siin kerge eelise koduvõistkonnale ning ennustame viiki või nappi võitu Tapale.

Võtmetegur: Kas Viljandi noored poisid suudavad seljatada Mikola Naumi?

Mitmeti on Viljandi noored poisid olnud hädas Tapa kogenud väravavahi Mikola Naumi seljatamisega ning kui seda suudetakse seekord teha, siis teeks mulgid oma elu palju lihtsamaks.

Meistriliiga tabeliseis enne kolmandat vooru:

1. Viljandi HC 2 2 0 0 54:39 4
2. Põlva Serviti 2 1 0 1 62:45 2
3. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 2 1 0 1 52:46 2
4. HC Tallinn 2 1 0 1 47:43 2
5. SK Tapa 2 1 0 1 40:47 2
6. Aruküla/Audentes 2 0 0 2 32:67 0

Loe Lisaks:

Koduvõistkonnad ja kehvad ennustused ehk meie järeldused meistriliiga teisest voorust

 

scroll to top