fbpx
Close

EELVAADE | Meistriliiga teine voor toob eelmise hooaja finaali korduse

Avatar
-Markus Viitkar, Risto Lepp ja Kalmer Musting | Foto: Helin Potter

Kolmapäeval mängitavas Eesti meistrivõistluste teises voorus mängivad omavahel eelmise aasta finalistid Põlva Serviti ja HC Tallinn, lisaks näeme Viljandi HC ja Aruküla/Audentese ning Kehra ja Tapa vastasseisu.

Meistriliiga algas eelmine nädal kahe üllatusega, kui Tapa alistas Tallinna ja Viljandi Kehra. Käsipall24.ee vaatab nüüd ette tulevale voorule. Kas näeme uusi üllatusi või on tulemused seekord pigem lihtsasti ette ennustatavad?

18.09.  19:00  Viljandi HC – Aruküla/Audentes

Kui vaadata peale eelmise vooru tulemustele, siis peaks siin paaris kõik selge olema. Viljandi võtab kodupubliku ees kindla võidu ning siirdub nelja punktiga jagama meistrivõistluste liidripositsiooni. Kuid nii selge pole käsipallis kunagi midagi. Eelmise hooaja kolmest omavahelisest kohtumisest põhiturniiril võitis Aruküla kaks. Need tulid siiski kodupubliku ees ning Viljandis peetud kohtumise võitsid mulgid kindlalt 34:26. Nii kui Eesti meistriliigas kipub olema, sõltub mõlema võistkonna edu paljustki sellest, kes kohale tulevad. Eeldatavalt on Viljandil siiski oma fännide ees mängides kõik mehed kohal ning meie pakkume siit ringist neile kindlat võitu.

18.09.  19:00  HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – SK Tapa

Käsipall24.ee lehe arvates kindlasti vooru põnevaim kohtumine. Tapa läheb Kehra vastu hea tunde pealt, kui eelmises ringis juba alistati üks medalifavoriit. Kehral aga on palju tõestada, kui nädal tagasi kaotati Viljandile. Mikola Naum, kes pallis aastaid Kehra ridades, tahab nüüd kindlasti uue klubi ridades midagi tõestada ning motivatsiooni puudust ei tohiks sealtki leida. See, et Pulp&Paper eelmine hooaeg Tapa üle kaks kindlat võitu võttis ei mängi enam suurt rolli. Võistkonnad on totaalselt muutunud ning siinkohal saab kindlasti määravamaks faktoriks see, kelle Kehra seekord protokolli lisada saab. Meie ennustus on, et paberivabriku tiim suudab siiski kodupubliku ees napi võidu võtta.

18.09.  19:00  HC Tallinn – Põlva Serviti

Eelmise hooaja finalistide kohtumised pakuvad alati intriigi. Möödunud aastal suutsid pealinlased karikafinaalis võidu võtta, kuid meistriliiga tiitli võttis kindlalt Serviti. Nüüd on aga uus algus ning seekord läheb Põlva mängule vastu kindla favoriidina. Esimese vooru kindel võit Aruküla üle näitas, et mehed on veel sõitmas eurosarjaks ajastatud hea vormilaine peal. Tallinna võistkonna napp kaotus Tapale annab aimu sellest, et nende jaoks ei saa olema tiitlisoosiku vastu kerge mäng. Risto Lepa juhendataval tiimil on selgelt probleeme vigastustega ning vastaste pika pingiga võitlemiseks võib jõudu veel väheseks jääda.

 

 

scroll to top