fbpx
Close

Mait Patrail ja Hannover lõpetasid kaheksa aastat kestnud koostöö

Avatar
-Mait Patrail | Foto: imago images/foto2press/Scanpix

Pärast kaheksat hooaega Saksamaa Bundesliga klubis TSV Hannover-Burgdorf lõpetab Eesti koondise pikaaegne liider, mitmekordne Eesti parim käsipallur, Mait Patrail 30. juunil tiimiga koostöö.

Põlvast pärit Patrail alustas oma väliskarjääri 2008. aastal Šveitsi klubis Schaffhausen Kadetten ning siirdus kolm hooaega hiljem Saksamaale TBV Lemgo ridadesse. Aastast 2012 on ta esindanud TSV Hannover-Burgdorfi värve.

“Emotsionaalsest küljest on Maiduga lepingu lõpetamine meie jaoks väga raske, kuna Patrail on meiega olnud väga pikka aega. Lõpuks aga ei jätnud hetke finantsiline olukord meile muid võimalusi,” ütles Hannoveri tegevdirektor Eike Korsen Hannoveri kodulehel.

“Olen end Hannoveris alati väga mugavalt tundnud. Siinne keskkond, võistkonnakaaslased ja fännid on mulle alati sobinud. Me tähistasime paljusid õnnestumisi, kuid klubi oli mulle toeks ka rasketel aegadel,” ütles Burgdorfiga kahel korral EHF Cupil osalenud ja sama palju kordi Saksamaa karikavõistluste finaalturniirile jõudnud Patrail. “Ma oleks kindlasti soovinud selle tiimiga koostööd jätkata, kuid nüüd pean selle otsusega leppima ning tulevikku vaatama. Olen siin palju sõpru leidnud ning jään emotsionaalselt nendega ühendatuks.”

“Patraili kohapealt tegime väga raske otsuse. Aga selline see meie töö on. Maidu omadused platsil on head ning loodan, et teda ootab ees pikk ja edukas karjäär. Kui tema saavutusi meie võistkonnas viimase kaheksa aasta jooksul vaadata, siis kuulub ta kindlasti ühte lausesse selliste Hannoveri legendidega nagu Timo Kastening, Morten Olsen ja Martin Ziemer,” ütles eestlase kohta spordidirektor Sven-Sören Christophersen.

Lisaks Patrailile lahkuvad Hannoverist ka Timo Kastening, Morten Olsen, Joshua Thiele ja Cristian Ugalde.

scroll to top