fbpx
Close

Eesti koondise peatreener: tõeliselt kummaline tunne on

Avatar
-Thomas Sivertsson ja Hendrik Varul | Foto: Helin Potter

Eesti meeste käsipallikoondis jätkab 2020. aasta EM-valiksarjas punktita. Pärast neljapäevast kuueväravalist kaotust kodus Lätile, jäädi samale meeskonnale sama vahega alla ka Valmieras. Läti võidunumbrid olid 30:24 (17:12). Valikturniir lõpeb juunis, mil Eesti kohtub kodus Hollandi ja võõrsil Sloveeniaga.

Eesti koondise peatreener Thomas Sivertsson tegi algkoosseisus kaks muudatust. Vasakule äärele tuli Henri Sillaste ja mängujuhiks veidi üllatuslikultki kaks päeva varem 19. sünnipäeva tähistanud Alfred Timmo. Mäng algas sarnaselt neljapäevasega väravatevaeselt ja puurivahtide hiilgetõrjetega.

“Tõeliselt kummaline tunne, sest mängisime rünnakul oluliselt paremini kui neljapäeval. Õppisime palju ja suutsime muudatusi ka ellu viia, viskasime 24 väravat, aga mingil hetkel jäime realiseerimisega hätta. Lisaks mängis Läti täna rünnakul samuti tõesti hästi, visates suurepärase protsendiga,” kommenteeris Eesti koondise peatreener Thomas Sivertsson.

“Üks valus moment oli avapoolaja keskel, kui vastastele jäeti selge karistus andmata Celminšile (Andris – toim.) näkku löömise eest ja meie kaotasime rütmi ning jäime viiega taha. Aga ka teisel poolajal lõime olukordi, kuid kahjuks ei kasutanud häid võimalusi,” analüüsis Eesti koondise peatreener.

Alfred Timmo algkoosseisu edutamist selgitas Sivertsson järgmiselt: “Nägime treeningutel, et ta on selleks valmis ja mõtlesime, et miks mitte. Alfred tegi suurepärase mängu. Usun, et tal on suur tulevik, olgu siis mängujuhina või kui kehamassi ja lihaseid juurde tuleb, viskava vasaksisemisena.”

scroll to top