fbpx
Close

Eesti koondise väravavaht alustas hooaega võidukalt

Avatar
-Rasmus Ots | Foto: SG VTB/Altjührden

Eesti koondise väravavaht Rasmus Ots alustas SG VTB Altjührdeni ridades uut hooaega võidukalt. Saksamaa kolmanda liiga läänetsoonis alistati Elsflether TB.

Eesti meeste rahvuskoondise väravavaht Rasmus Ots vahetas teatavasti suvel Saksamaal tööandjat. Aasta tagasi Bundesliga-tiimi Bergischer HC-ga liitunud, ent peamiselt klubi duubelmeeskonda esindanud Ots ühines hetkel kolmanda liiga läänetsoonis palliva SG VTB/Altjührdeni ridadega.

Elsflether TB – SG VTB Altjührden 16:23 (11:11)

Mäng algas eestlase koduklubi väga raskelt, kui võõrustajad läksid juhtima 5:0. Raskete esimeste hetkede järel VTB siiski kosus ning esimese poolaja keskpaigaks oli seis juba 6:6 ning võrdselt jätkati pausini. Teist perioodi alustas selgelt paremini Altjührden, kes tegi 6:1 vahespurdi ning edasine oli juba vormistamise küsimus. Vastaseid enam lähemale ei lastud ja lõpuks võeti raske, kuid teenitud 23:16 võit. Rasmus seisis postide vahel esimese poolaja ning tegi kuus tõrjet.

SG VTB / Altjührden: Dröge (6), Summa (5) | Elsflether TB: Zindle (4), Doormann (3)

“Meie poolt oli hooaja esimesele mängule kohaselt väga rabe esitus. Jäime algul kaotusseisu, aga siis kogusime end,” ütles Rasmus Ots Käsipall24.ee lehele. “Teine poolaeg saime kaitse pidama ja astusime eest ära. Oma esitusega jäin rahule. Hea oli näha, et kuigi kohtumine oli võõrsil, oli meile kaasa elama tulnud umbes 300 fänni.”

“Pärast väga rasket ettevalmistust hooajaks olen ma rahul esimese mänguga. Avapoolaeg ei läinud nii nagu soovisime, kuid õnneks teisel perioodil kogusime end ja loodetavasti saavad mehed sellest enesekindlust,” kommenteeris Altjührdeni treener Christoph Deters pressiteates. “Erilised tänud kaasa sõitnud publikule. Kohati oli selline tunne, et pool meie linna oli seal.”

LOE LISAKS:

INTERVJUU | Rasmus Ots: treener ütles, et ma olin nii paks, et mind polnud mujale panna kui väravasse

 

scroll to top