fbpx
Close

Eesti koondislaste omavahelises kohtumises jäi peale Dener Jaanimaa koduklubi

Avatar
-Andris Celminš ja Dener Jaanimaa | Foto: Erakogu

Täna õhtul kohtusid hooajaeelses mängus omavahel kaks Eesti koondislast. Mängu võitis Dener Jaanimaa koduklubi seisuga 38:31 (15:13)

Dener Jaanimaa koduklubi Zaporižžja HC Motori ettevalmistus uueks hooajaks on täies hoos. Tänasest alustati Sloveenia ringreisi, kus kohtutakse seitsme päeva jooksul kuue kohaliku võistkonnaga. Esimene nendest mängudest oli Andriš Celminsi koduklubi Gorenje RK Velenje vastu.

“Nende seitsme päeva jooksul keskendume taktikale, vaatame üle uued tulijad ja anname kõigile mänguaega,” ütles Motori peatreener pressiteates enne Sloveenia tuuri algust. “Meie eesmärk on saada võistkond toimima Meistrite liigaks, SEHA sarjaks ja Ukraina meistrivõistlusteks.”

Mängu alustas teravamalt Velenje, kuid Motor kosus kiiresti ja võttis ohjad oma kätte. “Olime täna võimsamad ja karistasime vastase vead kiirete väravatega,” ütles 4 väravat visanud Dener Käsipall24.ee lehele. “Kahjuks Andrise vastu täna mängida ei saanud, tema oli väljakul teisel, mina esimesel poolajak. Nii võistkondlikult kui indviduaalselt võib kohtumisega rahule jääda.”

“Rünnakuga jäin enamasti rahule, kaitses tegin mõned lollid vead ning see jäi veidikene häirima. Teine poolaeg jäime võistkondlikult liiga pehmeks,” vastas 3 väravat visanud Celminš.

 

scroll to top