fbpx
Close

Eesti parim naiskäsipallur: pakkumisi oli palju, aga kool suunas prioriteedid mujale

Avatar
-Alina Molkova | Foto: IMAGE 4 SPORT Agency

Eelmisel aastal Eesti parimaks naiskäsipalluriks valitud Alina Molkova siirdub Islandilt Reykjaviki Valuri ridadest uueks hooajaks mängima Luksemburgi klubisse Diekirchi CHEV. Nüüd toome teine handball.ee kaudu mõned asjaosalise kommentaarid üleminekule.

“Kolm aastat saareriigis oli suurepärane aeg ja pakkumisi uueks hooajaks oli palju, sealhulgas Islandi klubidelt. Pean aga tähtsa kooliaasta tõttu prioriteete mujale suunama ning seetõttu tuli minna poolprofessionaalse lepingu teele,” sõnas Molkova, kes alustab sügisel Peterburi kuulsas Lesgafti-nimelises ülikoolis neljandat kursust.

“Suvi oli tõeliselt kiire ja tegus, esmakordselt tunnen, et olen pärast seda väsinud. Piiteris oli karm viimane eksamisessioon, kasutasin võimalust osaleda Dobeles üldfüüsilises laagris ja töötasin kohtunikuna kuulsal Partille Cupil Göteborgis. Vilenaise töö mulle väga meeldib, aga kuniks võimalus, soovin siiski end mängijana teostada,” sõnas SK Reval-Spordi kasvandik.

“Käisin Diekirchis end näitamas ja mulle väga meeldis klubi korralduslik pool. Kõik on lihtne ja selge, tingimused treeninguteks suurepärased. Kohalikku taset veel hinnata ei oska, aga pühapäeval on meil sõprusmäng Prantsusmaal. Võistkond oli mullu hõbedal, nii tahaks aidata tiimil sammukese kõrgemale astuda ning muidugi näidata ilusat käsipalli,” lisas Molkova.

Loe Lisaks:

Eesti parim naiskäsipallur vahetas klubi

 

scroll to top