fbpx
Close

Eesti parim naiskäsipallur vahetas klubi

Avatar
-Alina Molkova | Foto: IMAGE 4 SPORT Agency

Eelmisel aastal Eesti parimaks naiskäsipalluriks valitud Alina Molkova siirdub Islandilt Reykjaviki Valuri ridadest uueks hooajaks mängima Luksemburgi klubisse Diekirchi CHEV.

Täna 22-aastaseks saav Eesti koondislane siirdus Islandile kolm aastat tagasi ja tegi endale nime esiliigaklubi Reykjaviki Vikinguri ridades. Molkova võitis kahel hooajal ülekaalukalt esiliiga parima snaipri tiitli, visates kahe aastaga kokku uskumatuna tunduvad 476 väravat. Mullu mais sõlmis ta lepingu nüüdseks 17-kordse Islandi meistri Valuriga.

“Hooaeg Islandi klubis sujus suurepäraselt ja emotsioonid on võimsad. Võitsime ju kõik, mis võimalik. Lisaks debüteerisin eurosarjas. Mängisin esimest hooaega kõrgliigas ja lisaks ka enda jaoks uudsel positsioonil ehk vasakul äärel. Toetus kaaslaste ja treenerite poolt oli väga hea ning kokkuvõttes jäin aastaga rahule,” sõnas Molkova, kes kõrgliigas viskas 40 ja duubelnaiskonna eest aste madalamal 87 väravat, Käsipall24.ee lehele eelmise hooaja lõpul.

Molkova uus koduklubi Diekirchi CHEV lõpetas eelmisel hooajal Luksemburgi meistrivõistlused kolmanda kohaga ja karikafinaalis kaotati 24:17 Käerjengi tiimile.

Järgmisel nädalal toome teieni ka Alina omad kommentaarid üleminekule.

scroll to top