fbpx
Close

Eestimaa Spordiliit Jõud suvemängud võitis ülekaalukalt Põlvamaa

Avatar

 

-Põlva Serviti | Foto: Eesti Käsipalliliit

Nädalavahetusel toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused käsipallis. Turniiril osales viis võistkonda, kes kõik mängisid omavahel läbi. Meistriks krooniti Põlvamaa, kes alistas kindlalt kõik vastased. Hõbedase medaliga läks koju Lääne-Virumaa ning pronks rändas Viljandimaale. Lisaks osalesid Harjumaa/Kehra ja Aruküla esindused.

Põlva Serviti palluritest koosnenud tiim alistas vastased keskmiselt kümne väravaga. “Turniiri tase oli kõikuv. Kehral ja Arukülal olid noored poisid. Tapa (Lääne-Virumaa – toim.) mängis sellises koosseisus, mis võiks ka Meistriliigas olla. Meie jaoks ükski mäng liiga pingeliseks ei läinud, aga see oli hea võimalus harjutada kokkumängu,” kommenteeris täna sünnipäeva tähistav Henri Sillaste Käsipall24.ee portaalile.

Teisele kohale tulnud Lääne-Virumaa jäi alla vaid Põlvamaa esindusele 11:17. Ühe väravaga võideti Harjumaa/Kehra võistkonda. “Tase oli Eesti mõistes korralik. Iga nelja aasta tagant toimuv suurte traditsioonidega üritus on kindlasti vajalik kõikide alade esindajatele. Minule andis see võimaluse mängida oma kodukandis käsipalluriteks kasvanud kuttidega, kes moodustasid hea pundi,” ütles Meistriliigas Kehrat esindanud, kuid Tapalt pärit Kaspar Lees.

Üldkokkuvõttes võitis suvemängud suuremate maakondade arvestuses Tartumaa ja väiksemate seas Järvamaa. Valdade edetabelis haarasid esikoha vastavalt Rae ja Kiili. Linnadest võitis Tartu ja omavalitsustest Rae Vald.

scroll to top