fbpx
Close

Eestlased alustasid Tšehhi meistriliigat kindlate võitudega

Avatar
– Kristo Voika | Foto: Erakogu

Kristo Voika Nove Veseli Sokoli ja Martin Grištšuki Praha Dukla alustasid mõlemad Tšehhi meistriliigat kindlate võitudega.

TJ Sokol Nove Veseli – SHC Malomerice Brno 30:19 (14: 8)

Võrdset mängu jätkus Eesti koondislase koduklubile vaid esimeseks kümneks minutiks ning juba poolaja keskel juhiti 8:3 ning enam tagasi ei vaadatud. Veseli sel hooajal kõrgliigasse tõusnud vastast ei alahinnanud ning purjetas kõva kaitse ja kiirrünnakute toel lihtsa võiduni.

“Algus oli meie polt rabe nagu hooaja esimeses kohtumises oodata võib. Mehed olid tahtmist täis ning õnneks kaitse pidas hästi. Mängus tulid välja väiksed vead, mida saame edaspidi parandada,” kommenteeris kaks väravat visanud Voika Käsipall24.ee lehele. “Teine poolaeg oli juba vormistamise küsimus. Tegime ohtralt vahetusi ja noored said esimese Ekstraliiga kogemuse.”

Praha Dukla – HBC Ronal Jicin 29:16 (13:9)

Eelmise hooaja Tšehhi meistril Duklal sarnaselt Veseliga esimeses kohtumises suuri probleeme ei olnud. Poolajaks oli mäng tehtud ja teine periood oli vaid vormistamise küsimus. Grištšuk panustas oma võistkonna võitu koguni seitsme väravaga, mis viis mehe ka liiga resultatiivsemate pallurite hulka.

“See oli meie jaoks oluline kohtumine. Meil oli vaja alustada uut hooaega võiduga,” ütles Dukla treener Daniel Curda tiimi pressiteates. “Esimese poolaja rasketel hetkedel aitas meid kõvasti väravavaht Tomaš Petržala. Teisel perioodil näitasime, et oleme parem meeskond ning võtsime teenitult suure võidu.”

Järgmisel laupäeval kohtuvad mehed omavahel.

Loe Lisaks:

INTERVJUU | Kristo Voika: Türgis võeti vesi ära ja käisin siis basseinis pesemas

 

 

scroll to top