Eestlased etendasid Soome liigamängus peaosa

-Sten Maasalu | Foto: Eesti Käsipalliliit

Soome käsipallimeistrivõistluste kõrgliiga nõrgemas vahegrupis sai Siuntio IF võõrsil 29:22 (15:12) jagu Helsingi IFK-st ning tõusis pealinnaklubi ette ainuliidriks.

Väljakuperemehed läksid avapoolaja keskel 10:6 ette, kuid kümmekond minutit hiljem juhtisid juba külalised 11:10, kes suurendasid vaheajaks edu kolmele tabamusele. Teise poolaja alguses tegi SIF 4:1 vahespurdi, kuid võõrustajatel õnnestus seis viigistada 21:21-le. Seejärel viskasid külalised kuus vastuseta väravat ja võtsid lõpuks võidu seitsme tabamusega.

SIF-i paremuselt teiseks ja kolmandaks skooritegijateks osutusid Sten Maasalu ning Ott Varik, vastavalt kuue ja viie väravaga. HIFK resultatiivseimad mängijad olid Ardo Puna kuue ja Sten Toomla viie tabamusega.

SIF juhib turniiritabelit kümne punktiga, teisel kohal oleval HIFK-l on kaks silma vähem.