Eestlaste klubide duell Saksamaa esiliigas jäi viiki

-Dener Jaanimaa | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa käsipallimeistrivõistluste esiliiga 24. voorus tegi Dener Jaanimaa leivaisa TuS N-Lübbecke kodus 31:31 (16:16) viigi Karl Toomi tööandja TV Emsdetteniga.

Kuigi võõrustajad asusid kohtumist 4:1 juhtima ja külalised läksid peagi ette 9:7, mindi puhkama siiski viigiseisul. Tasavägiselt kulgenud teisel poolajal pääses Emsdetten juhtima 29:27, kuid kaks ja pool minutit enne lõpusireeni oli N-Lübbecke omakorda ees 31:30. Emsdettenil õnnestus viigistada ning kuna kahel viimasel minutil väravaid ei visatud, läksid punktid jagamisele. Jaanimaa sooritas ühe pealeviske, mis ei tabanud, Toomi arvele statistikasse midagi ei kogunenud.

N-Lübbecke hoiab turniiritabelis 31 punktiga neljandat kohta, Emsdetten on 22 silmaga 12. positsioonil.