fbpx
Close

EHF-i karikasarja finaalturniir toimub Saksamaal

Avatar
EHF-i karikasarja logo | Foto: Internet

Käesoleva hooaja käsipalli EHF-i karikavõistluste finaalturniir peetakse järgmise aasta 17.-18. maini Saksamaal Kielis 10 285 pealtvaatajat mahutavas Sparkassen-Arenal.

Korraldaja Kiel ei taga automaatselt kohta finaalnelikus. Kui sakslased võidavad alagrupiturniiri või on kolme parema teise koha meeskonna hulgas, siis pääsevad nad otse finaalturniirile, kui aga peaksid teise koha klubide võrdluses jääma viimasteks ehk neljandateks, tuleb neil läbida veerandfinaalseeria. Ülejäänud stsenaariumite korral peab Kiel otsustavaid kohtumisi kõrvalt vaatama.

Kiel kuulub D-alagruppi koos Granollersi BM. Fraikini, KS Azoty-Pulawy SA ja Gudme GOG-iga. Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf mängib loosi tahtel B-alagrupis Tatabanya KC Grundforsi, Bitola Eurofarm Rabotniku ja Nasice Nexega. A-alagrupi moodustavad karikakaitsja Berliini Füchse, Logrono BM La Rioja, mullune finalist Saint-Raphael Var Handball ja Balatonfüredi KSE ning C-alagrupi FC Porto Sofarma, TTH Holstebro, Cuenca Liberbank ja Constanta Dobrogea Sud.

scroll to top