EHF-i karikasarjas on selgumata üks veerandfinalist

credit24.ee Advertisement
-Käsipall | Foto: Siim Semiskar

Käsipalli EHF-i karikasarjas selgitavad alagrupiturniiri otsustavas ehk kuuendas voorus viimase veerandfinaali pääseja RK Nexe ja Bjerringbro-Silkeborg.

C-alagrupis kuue punktiga teist kohta hoidev Nexe sõidab 31. märtsil külla edasipääsuvõimalused minetanud Riihimäki Cocksile, keda Horvaatias võideti 31:24. Hetkel A-alagrupis teisel kohal olev Bjerringbro-Silkeborg kohtub samal päeval kodus seni kõik vastased alistanud SC Magdeburgiga, kellele Saksamaal kaotati 26:33. Taanlastest võivad veel mööduda Minski SKA ja Presovi TATRAN, kuid nemad jääksid alagruppide teise koha meeskondade võrdluses Nexele alla.

A-alagrupi võit on kindel Magdeburgil, kes jätkab viie vooru järel täisedu kümne punktiga. Bjerringbro-Silkeborgil on koos neli ning Minskil ja Presovil kolm silma. Viiendas voorus alistas Magdeburg kodus Minski 35:30 ja Presov Bjerringbro-Silkeborgi 32:28.

B-alagrupist on edasipääsu taganud kaheksa punkti peal olevad Berliini Füchse ning Saint-Raphael Var Handball. Turniir saab viimase vooruga läbi Anaitasuna Helvetia ja Lugi HF-i jaoks, kes on kogunud vastavalt neli ning null silma. Viimati oli Berliin võõrsil 34:25 üle Saint-Raphaelist ning Anaitasuna 33:31 Lugist.

C-alagrupi viiendas voorus avas punktiarve Cocks, olles vastase väljakul 25:23 parem RD Koperist ning kolmandat järjestikust karikavõitu jahtiv Göppingeni Frisch Auf alistas samuti võõrsil Nexe 27:24. Göppingenil on enne viimast vooru kümme, Nexel kuus ning Koperil ja Cocksil kaks punkti.

D-alagrupis on edasipääs kindel BM. Granollers Fraikinil ja Chambery Savoie Mont Blanc Handballil, kes mõlemad on kogunud seitse punkti. Alagrupiturniiriga piirdusid nelja silma peal olev KS Azoty-Pulawy SA ning seni kaks silma teeninud Thuni Wacker. Granollers sai viiendas voorus kodus 28:21 jagu Chamberyst ja Azoty-Pulawy võõrsil 34:26 Thunist.

Kuna finaalturniiri korraldaja Magdeburg pääseb otse nelja parema hulka, siis peetakse kõigest kolm veerandfinaali, mis tähendab, et alagrupiturniiri kõige kehvemate näitajatega teise koha meeskond edasi ei pääse.

popsport.ee

Jaga postitust

Lisa kommentaar