fbpx
Close

EHF-i karikasarjas on selgumata üks veerandfinalist

Avatar
-Käsipall | Foto: Siim Semiskar

Käsipalli EHF-i karikasarjas selgitavad alagrupiturniiri otsustavas ehk kuuendas voorus viimase veerandfinaali pääseja RK Nexe ja Bjerringbro-Silkeborg.

C-alagrupis kuue punktiga teist kohta hoidev Nexe sõidab 31. märtsil külla edasipääsuvõimalused minetanud Riihimäki Cocksile, keda Horvaatias võideti 31:24. Hetkel A-alagrupis teisel kohal olev Bjerringbro-Silkeborg kohtub samal päeval kodus seni kõik vastased alistanud SC Magdeburgiga, kellele Saksamaal kaotati 26:33. Taanlastest võivad veel mööduda Minski SKA ja Presovi TATRAN, kuid nemad jääksid alagruppide teise koha meeskondade võrdluses Nexele alla.

A-alagrupi võit on kindel Magdeburgil, kes jätkab viie vooru järel täisedu kümne punktiga. Bjerringbro-Silkeborgil on koos neli ning Minskil ja Presovil kolm silma. Viiendas voorus alistas Magdeburg kodus Minski 35:30 ja Presov Bjerringbro-Silkeborgi 32:28.

B-alagrupist on edasipääsu taganud kaheksa punkti peal olevad Berliini Füchse ning Saint-Raphael Var Handball. Turniir saab viimase vooruga läbi Anaitasuna Helvetia ja Lugi HF-i jaoks, kes on kogunud vastavalt neli ning null silma. Viimati oli Berliin võõrsil 34:25 üle Saint-Raphaelist ning Anaitasuna 33:31 Lugist.

C-alagrupi viiendas voorus avas punktiarve Cocks, olles vastase väljakul 25:23 parem RD Koperist ning kolmandat järjestikust karikavõitu jahtiv Göppingeni Frisch Auf alistas samuti võõrsil Nexe 27:24. Göppingenil on enne viimast vooru kümme, Nexel kuus ning Koperil ja Cocksil kaks punkti.

D-alagrupis on edasipääs kindel BM. Granollers Fraikinil ja Chambery Savoie Mont Blanc Handballil, kes mõlemad on kogunud seitse punkti. Alagrupiturniiriga piirdusid nelja silma peal olev KS Azoty-Pulawy SA ning seni kaks silma teeninud Thuni Wacker. Granollers sai viiendas voorus kodus 28:21 jagu Chamberyst ja Azoty-Pulawy võõrsil 34:26 Thunist.

Kuna finaalturniiri korraldaja Magdeburg pääseb otse nelja parema hulka, siis peetakse kõigest kolm veerandfinaali, mis tähendab, et alagrupiturniiri kõige kehvemate näitajatega teise koha meeskond edasi ei pääse.

scroll to top