EHF-i karikavõitja selgitavad kolm Saksa ja üks Prantsusmaa klubi

EHF-i karikasarja logo | Foto: Internet

Käsipalli EHF-i karikasarja finaalturniirile pääsesid korraldaja SC Magdeburg, Göppingeni Frisch Auf!, Berliini Füchse ja Saint-Raphael Var Handball.

Kahe viimase aasta võitja Göppingen alistas veerandfinaalseeria korduskohtumises kodus Chambery Savoie Mont Blanc Handballi 31:27 (18:13) ning oli kahe mängu kokkuvõttes parem 61:54. Saint-Raphael pääses edasi vaatamata võõrsil Granollersi BM. Fraikinilt saadud 30:40 (15:16) kaotusele. Tänu avamatšis võetud 14-väravalisele võidule olid prantslased kokkuvõttes paremad 67:63. Füchse oli aga juba varem koondtulemusega 45:44 konkurentsist välja lülitanud RK Nexe.

Finaalturniir, kuhu Magdeburg pääses korraldajana veerandfinaale mängimata, peetakse 19.-20. maini. Poolfinaalpaarid loositakse 2. mail.