fbpx
Close

EM-blogi | Martin Noodla: meeskond on ühtne ja motiveeritud

Avatar
-Eesti meeste käsipallikoondis | Foto: Helin Potter

Neljapäeva õhtul jäi Eesti meeste käsipalli rahvuskoondis Sittardis 2020. aasta Euroopa meistrivõistluste valikmängus 25:35 (10:17) alla Hollandile. Pühapäeval astub Kalevi spordihallis vastu MM-pronks Sloveenia. Tagasiteel oleva Eesti meeskonna abitreener Martin Noodla jagab muljeid Kopenhaageni lennujaamast:

“Eks ole pisut kahetised tunded. Loomulikult valmistab nii suur allajäämine pettumust, aga… Nii treenerid kui mängijad teavad, et tegu on pikema projektiga ning võtab aega, et uue peatreeneri ideed kohale jõuaksid ja toimima hakkaksid. Päris palju kokkulepitud asju sai tehtud või siis nägime, et liigume nendega õiges suunas.

Hollandlaste kõrge 5-1 kaitse lõhkus meie mängu ülesehitust ja ehkki teadsime seda ette, siis tegime ikka liiga palju praaki. Valesöötude ja pallikaotuste arv ehk meie endi vead otsustasid mängusaatuse. Samas meie 7 versus 6 toimis hästi ja suutsime vastaste kaitse madalamale suruda. Jah, meile visati tühja väravasse või läbi poolkiirete mitu väravat, nii et parandamisruumi on siingi.

Tuju ehk hetkel kõige parem pole, aga meeskond on ühtne ja väga motiveeritud ning mingiks paanikaks ja stressiks pole põhjust. Kaotama ei lähe me ka pühapäeval, aga Läti oma hea vastuhakuga Sloveenias tegi meile karuteene – teades nende peatreenerit, tulevad sloveenid Tallinnasse plaaniga meid purustada.

Pühapäeval ei mängi kaasa Rasmus Ots, kes juba eelnevalt kokkulepitult jääb Saksamaale pere juurdekasvu ootama. Aga meil on Eston Varuski ja Marius Aleksejevi näol kaks head väravavahti olemas ning toome treeningutele 18-ndaks mängijaks noore põlvalase Alfred Timmo.”

scroll to top