fbpx
Close

EM-i korraldajad paigutati eraldi tugevusgruppidesse

Avatar
-Käsipall | Foto: Siim Semiskar

2020. aasta meeste käsipalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri korraldajatest paigutati Rootsi esimesse, Norra teise ja Austria kolmandasse loosikorvi.

Esimesse korvi asetatakse ka tiitlikaitsja Hispaania ning neli valikgruppide võitjat. Teise korvi mahutatakse lisaks Norrale ülejäänud neli valikgrupi võitjat ja üks teise koha meeskond. Kolmandasse korvi pannakse Austria kõrvale valikgruppide viis teise koha omanikku ning neljanda korvi moodustavad kahe valikgrupi teise koha meeskonda ja kaheksa valikgrupi neli paremat kolmanda koha riiki.

Lisaks sellele on selge seegi, et juba EM-i pileti lunastanud Horvaatia hakkab mängima A- ja Saksamaa C-alagrupis. Kui finaalturniirile jõuab ka Taani, siis nemad paigutatakse E-alagruppi.

2020. aasta EM-finaalturniir peetakse 9.-26. jaanuarini. A-alagrupp toimub Grazis, B-alagrupp Viinis, C- ja D-alagrupp Trondheimis, E-alagrupp Malmös ning F-alagrupp Göteborgis. Vahegrupiturniiri matšid leiavad aset Viinis ja Malmös ning play-off Stockholmis, kus selgub ka Euroopa meister. Alagruppide loosimine viiakse läbi selle aasta 28. juunil Viinis.

scroll to top