fbpx
Close

Endised ja praegused koondislased higistasid jõuluturniiridel välja sülti ja hapukapsaid

Avatar
-Viljandi jõuluturniir | Foto: Meelis Heli

Kui korvpalli ja võrkpalli näitel rahvaliigat on käsipallis harrastajate arvu ja näpuliimi tõttu raske ülal pidada, siis iga-aastased jõuluturniirid on ehk lähim asi sellele, mis meie alal eksisteerib. 26. detsembril peeti sellised üritused samaaegselt nii Tapal kui Viljandis. Platsidel nägi nii paljusid endisi kui praegusi koondislasi, kui ka lihtsalt harrastajad ja asjaarmastajaid.

Viljandi jõuluturniiril olid võistkonnad jagatud maakondade kaupa, kus kahele spordikooli tiimile lisaks osalesid Heimtali, Puiatu ja Mõisaküla esindajad. Platsil nähti näiteks Heimtali ridades Eesti koondise mängujuhti Kristo Voikat, Puiatu koosseisus oli endine koondislane ja üks meie riigi ajaloo parimaid kaitsjaid Kristo Järve ning Mõisaküla eest jooksis platsile Soomes leiba teeniv Ott Varik.

Viljandi turniiri võitis Puiatu esindus, kelle vedajateks olid siis Kristo Järve ja praegune Viljandi treener Marko Koks. Teise koha saavutas Voika vedamisel Heimtali esindus ning pronksi saavutas perekond Varikute Mõisaküla.

PILDID JA KÕIK TULEMUSED VILJANDI TURNIIRILT

-Tapa jõuluturniir | Foto: SK Tapa

Sarnaselt Viljandiga oli Tapal toimunud võistlustel mõnus segu nii kõrgemal tasemel käsipalluritest, noortest ja vanadest ning asjaarmastajatest.

Võistkonnad moodustati turniiril suures pildis vanuste ja sünniaastate järgi. Osalesid 2000 ja 2003 sündinud mängijad, “vanad” ehk endised käsipallurid, 1997 vanuseklass ja Moe käsipallifännid, kes ka kunagi käsipalliga kokkupuutunud aga mitte pikalt, kuid siiski pakub huvi kord aastas seda mängu mängida.

Tapal toimunud turniiril jagasid esikohta “vanade” võistkond, kelle koosseis on nähtav ülal oleval pildil ja 2000 sündinud poisid. Pronksile tulid 2003. aastal sündinud mängumehed

Lisa pilte üritusest võite leida SK Tapa Käsipall facebook-i lehel.

 

 

scroll to top