Esiliiga liidrite duellist väljus võitjana Põlva/Arcwood

-Raido Peedomaa | Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste kaheksanda vooru viimases kohtumises sai Põlva/Arcwood liidrite heitluses kodus 29:25 (17:14) jagu Viljandi Spordikoolist.

Põlvalased juhtisid seitsme vooru järel turniiritabelit täisedu 14 punktiga, mulkide ainus kaotus pärines Arcwoodilt, kui kodus jäädi oma pearivaalile alla 24:31.

Kuigi kohtumise avavärava viskasid võõrustajad, pääsesid külalised 4:1 ette. Kui mängitud oli 11. minutit, viis Janno Kuus Arcwoodi juhtima 7:6 ning sama mehe tabamustest oli võõrustajate edu peagi 9:7. Poolaja kaks viimast väravat viskas Arcwood ja puhkama mindi põlvalaste kolmetabamuselises eduseisus.

Teise poolaja alguses viisid Raido Peedomaa kolm järjestikust väravat võõrustajad juhtima 21:16. Arcwood suutis edu hoida ning kindlustada kohta turniiritabeli tipus. Arcwoodi resultatiivseimad mängijad olid Harri Oberg üheksa ja Peedomaa kuue tabamusega. Viljandi suurimateks skooritegijateks osutusid Aleksander Pertelson seitsme ning Hendrik Koks viie väravaga.

8. Viimsi 8 1 0 7 222:289 2

Parimad väravakütid: Rando Sein – 80, Klaus Peeter Rüütli (mõl. TÜ) – 64, Aleksander Pertelson (Viljandi SK) – 61, Raido Peedomaa (Põlva/Arcwood) – 50, Ragnar Põldma (Oskar) – 45, Tarmo Ulla (Tallinn 2) – 44 ja Simon Drõgin (Viljandi SK) – 43 väravat.