Esiliigas võttis Raasiku/Mistra viienda võidu järjest

-Raasiku/Mistra | Foto: Erakogu

Meeste esiliiga kümnenda vooru järjekordses mängus sai juba viienda järjestikuse võidu Raasiku/Mistra, alistades kodusaalis HC Kehra/Primendi 32:27 (16:12). Võiduga tõusti tosina punkti peale ning Põlva Coopist jäädakse maha kahe ja Põlva/Arcwoodist ühe silmaga.

Väravatevaeses mängu algfaasis Raasiku spordihoones viskasid külalised esimesed kaks väravat, kuid kaheksandal minutil viis Marek Karu kodumeeskonna 3:2 juhtima. Pärast Sergio-Silver Kreegimaa 4:4 viigiväravat, hakkasid Raasiku/Mistral hästi tabama Taavi Tibar ja Greg Gornischeff ning võõrustajate edu kasvas, kirjutab Eesti Käsipalliliit.

Sügisel tänavuse hooaja avavoorus teisel poolajal mängu käest andnud ja 20:30 kaotanud raasikulased hoidsid vastaseid kuus minutit väravata ning Tibari tabamuse järel oldi 20. minutil ees 12:7. Vahet suurendati veelgi ja 26. minutil tuli Martti Viitkari värava järel juba 16:9.

Kehra/Primend lõpetas poolaja aga tugevalt ning Kreegimaa, Albert Sikk ja Mihhail Kašuba seadsid vaheajaks tabloole seisu 16:12. Indrek Lillsoo vähendas teise pooltunni algul vahet, kuid peagi pommitas Markus Oliver Mädo 19:15. Pikalt visati väravaid vaheldumisi, Raasikul tabasid hästi Mädo ja Gornischeff, Kehral aga Kreegimaa ja Tanel Vilks.

Viimase kaks järjestikust väravat aitasid külalised jälle kolme värava kaugusele, kui 44. minutil tuli 23:20, ent lähemale saamiseks kulus veel üheksa minutit. Võõrustajad jäid Kalev Küti eemaldamise järel vähemusse ning Sigmar Seermann ja Kašuba tegid seisuks 26:24. Mängida jäi seitse minutit, kuid lähemale kehralased ei saanud.

Raasiku/Mistra peatreener Jüri Lepp võttis aja maha ning seejärel kasvatasid Tibar ja Mädo uuesti edu. Kodumeeskond kirjutas tabelisse viienda järjestikuse võidu tulemusega 32:27. Tibar viskas seitse, Mädo kuus ja Gornischeff viis väravat, Kehra poolel tabas Kreegimaa seitse ning Seermann ja Vilks viis korda.