fbpx
Close

Esmaspäeval toimub MM-i alagruppide loosimine, avamäng on aga juba paigas

Avatar
-2019. aasta käsipalli MM-i ametlik pall | Foto: imago/Horst Galuschka/Scanpix

Esmaspäeval loositakse Kopenhaagenis 2019. aastal Taanis ja Saksamaal toimuva käsipalli MM-i alagrupid. Turniiril osaleb 24 meeskonda, kes jaotatakse nelja kuueliikmelisse gruppi.

Osalevad riigid paigutati loosikorvidesse, millest esimesse kuuluvad Prantsusmaa, Hispaania, Rootsi ja Taani, teise Horvaatia, Venemaa, Norra ja Ungari, kolmandasse Katar, Saksamaa, Austria, Makedoonia, neljandasse Serbia, Tuneesia, Island ja Pan-Ameerika meister, viiendasse Pan-Ameerika hõbe, Egiptus, Bahrein ja Pan-Ameerika pronks ning kuuendasse Lõuna-Korea, Saudi Araabia, Angola ja Jaapan.

Pan-Ameerika meistrivõistluste medalikolmik selgub sel pühapäeval Gröönimaal Nuukis. Turniiril on jõutud poolfinaalideni, kus lähevad vastamisi Argentina – Gröönimaa ja Brasiilia – Tšiili.

Juba praegu on teada, et Saksamaa ja Lõuna-Korea mängivad Berliinis A-alagrupis, Horvaatia Münchenis B-alagrupis, Taani Herningis C-alagrupis ning Rootsi Kopenhaagenis D-alagrupis. Turniiri avakohtumine Saksamaa – Lõuna-Korea toimub 10. jaanuaril Mercedes-Benz Arenal.

scroll to top