Flensburg-Handewitt kustutas rootslaste lootused esimesel poolajal

-Anders Zachariassen (SG Flensburg-Handewitt) | Foto: AP/Scanpix

Käsipalli Meistrite liigas jõudis kaheksandikfinaalidest esimesena edasi SG Flensburg-Handewitt, kes alistas kodus Kristianstadi IFK 27:24 (13:9) ning oli kahe mängu kokkuvõttes parem 53:46.

Sakslased alustasid kohtumist Rootsis kätte võidetud neljaväravalisest eduseisust. Kristianstad sai Flensburgis aga oma mängu kohe käima, minnes ette 3:2. Siis ärkasid ka sakslased, tegid 6:0 vahespurdi ning rohkem tagasi ei vaadanud. Poolaeg võideti nelja tabamusega ja kuigi teisel poolajal kärises vahe juba kuuele väravale, lasti lõpus külalised endale lähemale. Lõpuks Flensburgile 27:24 võit ning koht kaheksa parema hulgas.

Flensburgi resultatiivseimad mängijad olid Lasse Svan 5 ning Holger Glandorf, Anders Zachariassen ja Jim Gottfridsson 4 tabamusega. Kristianstadi suurimateks skooritegijateks osutusid Mario Lipovac 7 ning Tim D. Sörensen 5 väravaga.

Veerandfinaalis kohtub Flensburg FC Barcelona Lassa või Montpellier HB-ga. Avamängu võitsid prantslased kodus 28:25, kordusmatš peetakse 31. märtsil Hispaanias.