fbpx
Close

FOTOUUDIS | Jaanimaa alustas Moskvas pärast 14 päevalist karantiini taas treeninguid

Avatar
-Dener Jaanimaa | Foto: Moskva Spartak

Dener Jaanimaa, kes pidi pärast pisukest Eestis veedetud aega Mosvasse naastes 14 päeva karantiinis veetma, on nüüd naasnud koduklubi, Moskca CSKA treeningutele, vahendab tiimi sotsiaalmeedia.

Mullu Eesti parimaks käsipalluriks valitud Dener Jaanimaa lahkus teatavasti eelmise hooaja keskel Ukraina klubist Zaporožje HC Motor ja siirdus naaberriigi Venemaa tippmeeskonda Moskva Spartak. Eelmisel kahel hooajal kohalikel meistrivõistlustel hõbeda võitnud klubiga sõlmis eestlane 1,5-aastase lepingu.

“Kuna Venemaa meistrivõistlused said tavaliselt varasema lõpu, pääsesid mängijad enneaegsele puhkusele. Seetõttu alustavad pallurid ühiseid trenne juba 1. juunil. Mõned päevad teeme harjutusi video vahendusel,” ütles CSKA juht Boris Altunin sport-express.ru lehel mai lõpus. “Sellele järgnevad kaalumine ning erinevad füüsilised testid, et määrata sportlaste füüsiline konditsioon pika pausi järel.”

“Psühholoogiliselt on hetkel raske, alles saabusin Moskvasse, kõik on veel uus ning ei ole lihtne alustada seda aega üksi korteris istudes,” ütles Jaanimaa handballfast.com lehele pandeemia leviku alguses. “Aga üldiselt mulle see linn meeldib ning siin võetakse ka koroonaviirust juba tõsisemalt kui ehk veel mõned nädalad tagasi.”

scroll to top