Hannover-Burgdorf säilitas eurosarjas edasipääsulootuse

-TSV Hannover-Burgdorf | Foto: imago/Eibner/Scanpix

Vigastusest taastuva Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf alistas EHF-i karikasarja B-grupi viiendas voorus võõrsil Bitola Eurofarm Rabotniku 29:17 (15:8) ja säilitas edasipääsulootuse.

Sakslased läksid mängu veerand tunniga juhtima 9:3, võitsid poolaja seitse ning kogu kohtumise 12 väravaga. Hannoveri resultatiivseim mängija oli Cristian Ugalde üheksa ja Rabotnikul Filip Kuzmanovski seitsme tabamusega.

B-grupi teises viienda vooru kohtumises sai Tatabanya KC Grundfos võõrsil 29:26 (14:9) jagu Nasice Nexest. Tatabanya juhib turniiritabelit seitsme punktiga. Järgnevad Nexe kuue, Hannover viie ja Rabotnik kahe silmaga. Hannover peab edasipääsu nimel viimases voorus kodus alistama Nexe.