Hannover ja Patrail suutsid mängulõpu oma kasuks kallutada

-Mait Patrail | Foto: die-recken.de

Saksamaa Bundesligas pidasid Mait Patrail ja TSV Hannover-Burgdorf juba oma kolmanda mängu kaheksa päeva sees ning seekord lisati eelmisele kaotusele ja viigile kaks võidupunkti.

TSV Hannover-Burgdorf – Die Eulen Ludwigshafen 25:23 (12:13)

Esimene poolaeg algas väga võrdses taktis, kus kumbki võistkond rohkem kui üheväravalist edu nautida ei saanud. Hannoveri poolelt oli taas heas hoos järgmisel hooajal Melsungeni siirduv äär Timo Kastening, kelle arvele jäi lõpuks kaheksa väravat.

Teise poolaja alguses kasvatas Ludwigshafen küll vahe korraks kolmeväravaliseks, kuid Hannover suutis end marulise kodupubliku ees mängu tagasi võidelda ning viimast 5 minutit alustati taas viigiseisult 22:22. Siis aga skoorisid Hannoveri selle hooaja resultatiivsemad mehed Kastening ja Morten Olsen ning kui lõpuks joonelt saja protsendiliselt neli väravat visanud Ilja Brozovic lisas sinna veel ühe tabamuse, oli mäng 25:23 seisuga tehtud. Eulen, kes paikneb liigas eelviimasel kohal, andis küll eestlase koduklubile kõva lahingu, kuid pidi lõpuks siiski alla vanduma. Mait Patrail skooriarvet ei avanud.

Hannover kirjutas tabelisse selle aasta esimese võidu ning tõusis sellega maailma tugevaimas liigas kolmandale kohale. Tabelit juhib ikka Kiel ning teisel kohal paikneb Flensburg (vastavalt kaks ja üks võit rohkem, kui eestlase koduklubil – toim.)

Järgmise kohtumise peab Hannover 23. veebruaril, kui minnakse vastamisi tabelis 11. kohal paikneva HC Bergischeriga.