Hannover jäi valusal moel võidust ilma, kuid sai abi autsaiderilt

-TSV Hannover-Burgdorfi kapten Kai Häfner | Foto: imago/foto2press/Scanpix

Vigastust raviva Mait Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf tegi käsipalli EHF-i karikasarja B-alagrupi neljandas voorus kodus 27:27 (14:14) viigi Tatabanya KC Grundfosiga.

Tasavägiselt kulgenud mängus läksid ungarlased teise poolaja keskel 23:21 ette ja juhtisid kümme minutit enne kohtumise lõppu 25:22. Hannover tegi aga 24:26 kaotusseisust 3:0 vahespurdi, kuid Tatabanyale kindlustas viigi Adam Juhaszi värav, kui mängida jäi 12 sekundit.

Hannoveri resultatiivseimad mängijad olid Veit Mävers, Fabian Böhm, Morten Olsen ja Timo Kastening viie ning Kai Häfner kolme tabamusega. Tatabanya suurimateks skooritegijateks osutusid Miloš Vujovic kaheksa ja Juhasz kuue väravaga.

Sakslaste edasipääsulootuseid tõstis seni nullil olnud Bitola Eurofarm Rabotnik, kes alistas kodus seni täiseduga olnud Nasice Nexe 29:28 (14:12). Põhja-Makedoonia klubi domineeris kohtumise käiku, ega olnud kordagi kaotusseisus. Teisel poolajal juhiti juba 23:16, kuid horvaadid suutsid lõpuks vahe minimaalseks mängida.

Nelja vooru järel on Nexel kuus, Tatabanyal viis, Hannoveril kolm ja Rabotnikul kaks punkti. Kielis toimuvale finaalturniirile pääsevad kõigi nelja alagrupi võitjad ja kolm paremat teise koha meeskonda.