fbpx
Close

Hannover korraldas Patrailile ja teistele lahkujatele väärilise hüvastijätu

Avatar
-Hannoverist lahkuvad mängijad võimsa publiku ees | Foto: Florian Petrow/Hannoversche Allgemeine / Neue Presse

Eile õhtupoolikul jätsid TSV Hannover/Burgdorfi fännid hüvasti klubist lahkuvate mängijatega, kelle seas Eesti koondislane Mait Patrail ning lisaks temale ka näiteks Morten Olsen ja Timo Kastening.

Esmaspäeva õhtul jäeti Hannoveri Schützenplatzil hüvasti klubist lahkuvate mängijatega. Ligi 500 signaali laskva auto ees seisvad Morten Olsen, Timo Kastening, Mait Patrail, Joshua Thiele ja Cristian Ugalde ehk oleks soovinud natukene teistsugust lahkumist, kuid maailma olukorrast tingituna pidi sellega leppima ning kergeid pisaraid oli meeste silmades siiski näha.

“Loomulikult vaataksime praegu parem liikuvaid, karjuvaid ja hüppavaid fänne siin meie ees, kuid mul on hea meel, et suudame siiski anda meestele väärilise hüvastijätu,” ütles Hannoveri tegevdirektor Eike Korsen ligi 1500 autos istunud inimese ees.

“Hannover jääb alatiseks mu südamesse, siit lahkumine on väga raske,” ütles ühe suurima aplausi saanud, sügisest Rhein-Neckar Löweni värve kandma hakkav Patrail.

Morten Olsen siirdub sügisest tagasi kodumaale Taani ning Timo Kastening kolib teise Bundesliga suurklubisse, MT Melsungen. “Me mõlemad kummardame oma fännide ees ning Hannover jääb alati meie südame klubiks,” ütlesid mehed justkui ühest suust.

“Me jätame teiega hüvasti pisar silmas ning ei ole küsimustki, et Maidu ja Morteni särgid leiavad ühel päeval tee meie Kuulsuste halli,” lõpetas spordidirektor Sven-Sören Christophersen.

Huvilised võivad lisa pilte ja videosid näha allolevalt TSV Hannover/Burgdorfi Instagrami kontolt ja story-idest

 

Se dette innlegget på Instagram

 

#EinmalRECKEImmerRECKE

Et innlegg delt av DIE RECKEN (@dierecken)

Hannoveri kohaliku lehe artiklid, pildid ning videod ürituse kohta leiate siit ja siit

Loe lisaks:

Mait Patraili karjäär jätkub Euroopa absoluutses tipus

scroll to top