fbpx
Close

HC Kehra mängijad domineerisid Käsipall24.ee ALL-STAR koosseisus

Avatar
-Käsipall24.ee ALL-STAR tiim | Foto: Rain Kullamaa

Pika protsessi järel oleme välja selgitanud Käsipall24.ee lugejate Eesti meistriliiga ALL-STAR võistkonna. Tuletame siiski kõigile meelde, et tegemist ei olnud mingi ametliku valimisega ning igal rahvahääletusel võib tekkida küsitavaid otsuseid. 

Kõige suurema esindusega on meie sümboolses koosseisus tänavune pronsivõistkond, HC Kehra Horizon Pulp&Paper, kellel on siin koguni neli pallurit. Neile järgneb Serviti kolmega ning üks mees on ka HC Tallinnast.

Ülekaalukalt tasavägisem rebimine käis mängujuhtide arvestuse, kus lõpuks Vladyslav Naumenko edestas Kaspar Leesi vaid kolme häälega. Paremääre, väravavahi, paremsisemine, vasaksisemise ning treeneri arvestuses olid võitjad suhteliselt kindlad. Põnevad võitlus toimus veel vasakäärte kohal, kus Henri Sillaste alistas Sergio-Silver Kreegimaa (HC Kehra Horizon Pulp&Paper) vaid 10 häälega.

Käsipall24.ee arvamus erines meie lugejatest vasaksisemise kohal, kus Robin Oberg alistas meie valitud Dmitriy Yankovskiy ning mängujuhi positsioonile leidsite teie paremini sobivat Vladylav Naumenko.

Käsipall24.ee ALL-STAR koosseis:

Vasakäär: Henri Sillaste (Põlva Serviti)

Vasaksisemine: Robin Oberg (HC Tallinn)

Mängujuht ja ühlasi meistriliiga MVP: Vladyslav Naumenko (HC Kehra Horizon Pulp&Paper)

Paremsisemine: Janar Mägi (HC Kehra Horizon Pulp&Paper)

Paremäär: Uvis Strazdinš (HC Kehra Horizon Pulp&Paper)

Joonemängija: Ülljo Pihus (Põlva Serviti)

Väravavaht: Viktor Nikolajev (HC Kehra Horizon Pulp&Paper)

Treener: Kalmer Musting (Põlva Serviti)

Käsipall24.ee tänab kõiki hääletajaid!

scroll to top