fbpx
Close

HC Kehra testis kahte uut meest ja alustas hooajaeelseid kohtumisi turniiril Leedus

Avatar
-Mart Raudsepp ja HC Kehra | Foto: Siim Semiskar

HC Kehra/Horizon Pulp&Paper osales nädalavahetusel Leedus Klaipedas kolonelleitnant Rimantas Baltušise mälestusturniiril. Eesti võistkond saavutas viie Balti võistkonna konkurentsis neljanda koha.

Reedel kohtuti Klaipeda Dragunasega ning kaotati 22:32. Laupäeval võeti avamängus 34:31 võit HK Ogre üle ning teises kohtumises jäädi alla Kaunase Granitas-Karysele 27:32 (15:14). Pühapäevases viimases kohtumises tuli taas tunnistada vastase paremust, kui Dobele Tenax oli parem tulemusega 28:38. Kusjuures selles mängus juhiti veel poolajal 17:15. Kokkuvõttes siis Kehrale turniirist neljas koht.

“Turniiri endaga jäime väga rahule, tulemust ei läinud taga ajama. Me pole veel pallitrenni palju teinud,” ütles Kehra treener Mart Raudsepp Käsipall24.ee lehele. “Esimesed poolajad mängisime täiskoosseisuga ja see väljendus tihti ka tulemustes. Teised kolmkümmend minutit said rohkem platsil olla nooremad pallurid ja siis tuli ka vahe sisse. Poisid pole veel päris valmis sel tasemel vastastega võrdselt mängima, kuid hea kogemus oli see neile kindlasti.”

“Leedus testisime ka kahte uut mängijat, kellest üks on väravavaht ja teine mängujuht,” jätkas Raudsepp. “Üldmulje jäi neist positiivne, eks järgmise nädala jooksul peame ära otsustama, kas mehed jätkavad meiega.”

Turniiri võitis Dobele Tenax, teiseks tuli Klaipeda Dragunas ning pronksile jäeti Kaunase Granitas-Karys.

Turniiri ajal tehti väga lahe video Balti keti kolmekümnenda aastapäeva puhul

 

scroll to top