HC Tallinn 2 teenis esiliigas võidulisa

-HC Tallinn 2 | Foto: Helin Potter

Meeste esiliigas peeti pühapäeva õhtul üks 12. vooru kohtumine, kus HC Tallinn 2 võõrustas Raasikul liigatabelis endast vaid kaks punkti tagapool olnud HC Kehra/Primendit. Sarnaselt avaringi kohtumisele sai võidu HC Tallinn 2, alistades kehralased Tarmo Ulla viimase minuti täpse karistusviske toel 27:26 (11:15).

Oktoobris esimeses omavahelises kohtumises said pealinlased 30:27 võidu. Raasikul tegi esimese avalduse võidu suunal külalismeeskond, kui pärast 2:2 viigiseisu visati kolme minutiga kolm vastuseta väravat ja Indrek Lillsoo 5:2 tegi. Siis jätkati kordamööda tabades ja vahe püsis kahe-kolme peal, kuniks Ruudi Ottisaar 23. minutil Kehra 12:8 ette viis, kirjutab Eesti Käsipalliliit.

Tallinn 2 vähendas Tarmo Ulla ja Daniel Kauri väravatest vahe jälle kahele, kuid kehralaste poolaja lõpp oli parem ning Ottisaare tabamuse järel mindi puhkama külaliste 15:11 eduseisul. Esimesel kümnel minutil ei muutunud palju teisel pooltunnilgi, sest Tallinn sai küll lähemale, ent vahe püsis kahe-kolme peal.

Andreas Kommer algatas 41. minutil võõrustajate vahespurdi ja sama mehe tabamusest pääses Tallinn 2 vaid minut hiljem 19:18 juhtima. Spurt jätkus ning heas hoos olnud Ulla viis pealinlased juba 21:18 ette. Kehra vastas võimsalt ning Sigmar Seermann, Sergio-Silver Kreegimaa ja Lillsoo seadsid 49. minutiks uuesti jalule viigi.

Kaks väravat Ullalt ning Tallinn 2 sai 24:22 edu, millele vastasid Lillsoo ja Mihhail Kašuba. Viimast minutit alustati 25:25 viigiseisul, aga Ulla tabav karistusvise tõi võidu Tallinnale. Ulla viskas üleplatsimehena 11 väravat, Kaupo Märjamaa lisas viis ja Kommer neli. Kaotajatel tabas Seermann kuus, Kreegimaa, Lillsoo ja Ottisaar neli korda.