fbpx
Close

HC Tallinn allkirjastas Soome liigas osalemist kinnitava lepingu

Avatar
-HC Tallinn | Foto: Siim Semiskar

HC Tallinna käsipalliklubi asutaja ja meeskonna peatreener Risto Lepp allkirjastas neljapäeval lepingu, millega kinnitas, et klubi osaleb uuel hooajal Soome meistriliigas.

“Oleme eriti õnnelikud, et saame osaleda Soome põhiturniiril. Suur aitäh Soome Käsipalliliidule, HIFK-i mänedžerile Ville Leppäsele ja teistele inimestele, tänu kellele see võimalus reaalsuseks sai,” ütles HC Tallinna peatreener põhjanaabrite meediale.

“See praegune keeruline aeg on ka mind kui võistkonna eestvedajat toonud veidikene kahe jalaga maa peale ja ma soovin ikkagi väga kindlalt selle eelarve paika saada enne, kui siin kõikide meestega lepingud ära sõlmida,” rääkis HC Tallinna peatreener Risto Lepp intervjuus ERR-ile.

Soome meistriliigas osalemiseks võõrleegionäre ei palgata ja mängud põhjanaabrite kaheksa klubiga ei lähe ka väga kulukaks, sest üksi vastane ei mängi põhjanaabrite jõulumehe kodukandis.

“Meie õnneks on jah kõik need võistkonnad ikkagi siin Helsingi läheduses ja enamik ongi Helsingi klubid. Kõige kaugem sõit tuleb ette võtta Turu linna ehk kaks tundi sõitu,” jätkas Lepp.

Soome meistriliiga põhiturniir 2020/21:

BK-46, Karjaa
Cocks, Riihimäe
Dicken, Helsingi
GrIFK, Kauniainen
HIFK, Helsingi
PIF, Parainen
SIF, Siuntio
ÅIFK, Turu
HC Tallinn, Tallinn

Pikemalt HC Tallinna liitumise motivatsioonidest võite lugeda siit ja siit

Risto Lepa intervjuu ja video ERR-is

scroll to top