fbpx
Close

HC Tallinn jäi kontrollkohtumises alla Soome hõbedale

Avatar

HC Tallinn jäi täna Kalevi spordihallis alla Soome eelmise hooaja hõbedasele võistkonnale Helsinki Dicken 15:35 (9:16).

Võrdset mängu jätkus vaid esimesteks minutiteks ja võimsama rünnakuga Soome tiim tegi juba esimese poolajaga sotid selgeks.

“Sain suurepärase pildi meeskonnast. Tänase mängu tulemusest pole mul sooja ega külma, tähtis, et saame pidevalt edasi rühkida oma sihtide poole. Mängupilt mulle meeldis, kuna olime agressiivsed kaitses ja hoidsime kõva tempot üleval, kuid väravate viskamisega oli probleeme. Kiiruse pealt oli liiga palju pallikaotusi, kuid vaid nii harjub tempoga,” ütles peatreeneridebüüdi teinud Risto Lepp. “Meil oli veel Ibis Cupi väsimus kontides, kuid see pole vabandus. Dicken oli väga hea. Nende pallikäsitlus, kiirus ja otsuste tegemine oli hoopis teisest puust.. Ega nad niisama eelmisel hooajal ei kaotanud vaid 2:3 Cocksile ja jõudnud Challenge Cupil 8 hulka. Meil on kõvasti tööd ees ja ootan mõnuga eelseisvat hooaega.”

HC Tallinna ridades ei teinud kaasa hooaega hiljem alustav põhimängujuht Uku-Tanel Laast ning pisivigastusi ravivad Markus Viitkar ja Enrico Anton. Testimisel olev islandlasest mängujuht Dadi Lexdal oli eemal haiguse tõttu.

scroll to top