fbpx
Close

HC Tallinn pidi hooaja avamängus tunnistama soomlaste paremust

Avatar
-HC Tallinn | Foto: HC Tallinn

Traditsiooniliselt oli Riihimäen Cocks kutsunud HC Tallinna võistkonna pidama hooaja esimest mängu oma kodusaali. Seekord pidi Eesti võistkond kahjuks Soome tiimi paremust tunnistama.

“Mängu algus oli meie poolt väga hea, kõik said mängida ja suutsime püsida Cocksi tempos. Eriti hea meel oli, et Marko Zlatinovski tegi väga hea kohtumise. Polnud aru saadagi, et mees pole aasta aega käsipalli platsil olnud, ” kommenteeris treeneri pingil Jüri Leppa asendanud Risto Lepp Käsipall24.ee lehele. “Teisel poolajal meie jaks rauges, kuid arvestades, et see oli hooaja esimene mäng, siis jään pildiga rahule. Eesmärk oli saada natuke pallitunnetust ja vältida vigastusi ning selle me täitsime.”

HC Tallinnal olid koosseisust puudu mitmed põhitegijad nagu Uku-Tanel Laast ja Robin Oberg.

Cocks – HC Tallinn 34:18 (15:10)
Cocks: Tamminen 7, Basaric 6, Rönnberg 5, Memic 4, Lukyanchhuk 4, Y. Semenov 4, Zupanjac 3, Puljisovic 1, Syrjäla, Tsitou, E. Semenov, Gugleta, Markelau, Shisko, Koistinen.
HC Tallinn: Priskus (0-55. min), Piirsalu (56.-60. min), Slastinovski 5, Kütt 3, Anton 3, Martti Viitkar 2, Aus 2, Kelk 2, Mädo 1, Markus Viitkar, Marek Karu, Risto Kiil.

scroll to top