Heasse hoogu pääsenud Rooba koduklubi teenis järjekordse võidu

-Jürgen Rooba | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise paremääre Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF alistas Rootsi meistrivõistluste kõrgliigas võõrsil Önnereds HK meeskonna 33:28 (16:16).

Göteborgis toimunud kohtumine algas tasavägiselt, kuid seisul 5:5 viskasid külalised kolm vastuseta väravat, mis viis nad ette 8:5. Võõrustajad suutsid poolajavileks küll viigi jalule seada, aga teist poolaega alustas Karlskrona 6:1 vahespurdiga. Önnereds HK võrdsustas seisu veel 23:23 peale, kuid sellele vastasid külalised viie järjestikuse tabamusega ning võtsid viieväravalise võidu. Rooba toimetas uustulnukka puuri ühe palli.

Viimasest kuuest mängust ühe kaotuse kõrvale viienda võidu võtnud Karlskrona on 14. vooru järel 12 punktiga kümnes ning neli silma vähem kogunud Önnered HK hoiab 14 meeskonna seas 12. positsiooni.