fbpx
Close

Hendrik Varul: kindlasti on Kehral midagi varuks, kuid oleme valmis

Avatar
-Põlva Serviti | Foto: Siim Semiskar

Tiitlikaitsja Põlva Serviti jõudis neljandast järjestikusest Eesti käsipalli meistritiitlist ühe võidu kaugusele, kui alistas võõrsil HC Kehra/Pulp&Paperi 24:15 (12:5) ja juhib seeriat mängudega 2-0.

“Pärast kahte kohtumist on raske millegagi üllatada, kuid kindlasti on Kehral veel midagi varuks,” ütles põlvalane Hendrik Varul videointervjuus ERR Spordile. “Aga ma arvan, et me oleme enamuseks nende käikudeks valmis.”

Põlvalaste peatreener Kalmer Musting kiitis Serviti kodulehekülje vahendusel väravavaht Eston Varuskit, kelle seljataha ei suutnud vastane saata ühtegi 7-meetri karistusviset ning kes tõrjus ka edukalt 6-meetri joonelt tehtud viskeid. Esimesel poolajal tegi Varusk 15 ning kokku 24 tõrjet.

“Analüüsisime esimese kohtumise korralikult läbi, mistõttu saime vastase paremini ohjeldatud ning Varuski suurepärane töö andis võiduks hea aluse,” lausus Musting. “Rünnakul jagunesime ühtlaselt, keegi teistest rohkem esile ei tõusnud. Mäng ise ei olnud nii stabiilne kui oleksin tahtnud, sest rünnakul tulid mõned mõõnad sisse ja suurema edu korral tõstsid osad mängijad jala gaasipedaalilt üles.”

Serviti võib tiitli kindlustada pühapäeval kodusaalis kell 18.00 algavas kohtumises. “Nüüd tuleb meeskond pühapäevaks korralikult ette valmistada nii tehnilise, taktikalise kui ka mentaalse poole pealt,” lisas Musting.

scroll to top