Imelises hoos tiitlikaitsja lõpetas Patraili koduklubi võiduseeria

-Holger Glandorf SG Flensburg-Handewittist | Foto: imago/Bildbyran/Scanpix

Vigastatud Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf kaotas Saksamaa meistrivõistluste kõrgliiga 24. voorus kodus SG Flensburg-Handewittile 28:33 (13:17).

Tiitlikaitsja ja tabelijuht Flensburg haaras mänguohjad esimese poolaja teises pooles, kui tegi 9:9 viigiseisult 8:3 vahespurdi. Teisel poolajal läksid külalised ette 26:18 ning lõpusireen fikseeris Flensburgi viieväravalise võidu. Hannoveri resultatiivseimad mängijad olid Timo Kastening ja Kai Häfner kuue tabamusega. Flensburgile tõid parimatena Rasmus Lauge Schmidt kümme ning Magnus Abelvik Röd kuus väravat.

Flensburg juhib turniiritabelit täisedu 46 punktiga ja eelmised neli mängu võitnud Hannover on 20 silmaga kümnendal kohal. Flensburg on alistanud järjest 31 vastast, viimati tunti kaotusekibedust eelmise aasta 22. märtsil, kui võõrsil jäädi kuue tabamusega alla SC Magdeburgile.