Imelist võiduseeriat teinud Flensburg komistas taas Magdeburgi otsa

-Anders Zachariassen ja SG Flensburg-Handewitt pidid end SC Magdeburgi ees lööduks tunnistama | Foto: imago images/Jan Hübner/Scanpix

Valitseva Saksamaa käsipallimeistri SG Flensburg-Hadewitti 32 mängu pikkune võiduseeria koduliigas lõppes neljapäeval Magdeburgis, kus jäädi 23:24 (12:11) kohalikule meeskonnale.

Tasavägiselt kulgenud avapoolajal pääses vaid Flensburg korra ette rohkem kui ühe tabamusega, tehes seisuks 12:10. Teisel poolajal läks SC Magdeburg juhtima 20:18, kuid külalised viskasid seejärel kolm vastuseta väravat. Rasmus Lauge viis Flensburgi seitse minutit enne lõpusireeni 23:22 ette, aga Albin Lagergreni tabamus 55. ja Robert Weberi värav, kui mängida jäi kaks sekundit, tõid väljakuperemeestele võidu.

Flensburgi resultatiivseimad mängijad olid Lasse Svan seitsme ja Magnus Jondal kuue tabamusega, Magdeburgi edukaimateks skooritegijateks osutusid Michael Damgaard Nielsen seitsme ning Matthias Musche viie väravaga.

Eelmise kaotuse aasta tagasi, 22. märtsil samuti võõrsil tulemusega 23:29 just Magdeburgilt saanud Flensburgi edu teisel kohal oleva THW Kieli, kes eile alistas kodus turniiritabeli punase laterna, Ludwigshafeni Die Euleni 37:21 (18:10), ees kahanes kahele punktile. Magdeburg on 42 silmaga kolmandal ning Rhein-Neckar Löwen 40 punktiga neljandal positsioonil. Flensburg ja Rhein-Neckar on pidanud 25 ning Kiel ja Magdeburg 26 kohtumist.