Jaanimaa koduklubi keeras tasavägise mängu enda kasuks

-Dener Jaanimaa | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Dener Jaanimaa leivaisa TuS N-Lübbecke alistas Saksamaa meistrivõistluste esiliiga 28. voorus kodus TV Grosswallstadti 27:23 (14:11).

Heitlikult kulgenud avapoolajal pääsesid külalised ette 6:3, kuid väljakuperemehed viskasid seejärel viis vastuseta väravat, asudes juhtima 8:6. Uustulnuk Grosswallstadt haaras taas ohjad, kui seadis tabloole edunumbrid 10:9, aga puhkama mindi võõrustajate kolmeväravalises eduseisus. Tasavägiselt kulgenud teisel poolajal oli 54. minutil seis 21:21, kuid N-Lübbecke võttis 6:2 lõpuspurdi abil võidu. Hooaja lõpus Saksamaalt lahkuvale Jaanimaale protokolli sissekandeid ei tehtud.

Teisest vastasest järjest jagu saanud N-Lübbecke on turniiritabelis 35 punktiga kuuendal kohal, Grosswallstadt paikneb 19 silmaga väljakukkumistsoonis ehk 17. positsioonil.