Jaanimaa koduklubi pääses viigiga, Toomi tööandja kaotas

-Dener Jaanimaa | Foto: imago/Agentur 54 Grad

Saksamaa käsipallimeistrivõistluste esiliigas tegi Dener Jaanimaa koduklubi TuS N-Lübbecke võõrsil 24:24 (15:12) viigi Dessau-Rosslauer HV meeskonnaga.

Avapoolaega domineerinud N-Lübbecke juhtis ka teisel pooltunnil 18:16, kuid lasi siis võõrustajatel visata kolm vastuseta väravat. Jaanimaa viis külalised taas ette 23:22, aga peagi olid jälle peal väljakuperemehed. N-Lübbeckele päästis viigi Jens Bechtloff, kes realiseeris viimasel sekundil seitsmemeetri karistusviske. Jaanimaa sooritas 13 pealeviset, millest tabas kaheksa. Lisaks sellele andis eestlane ühe resultatiivse söödu.

Karl Toomi koduklubi TV Emsdetten jäi võõrsil 34:39 (18:20) alla TuSEM Essenile. Kohtumise algust dikteerinud Emsdetteni eduseis oli kümmekond minutit enne puhkepausi 14:12, kuid Essen tegi poolaja lõpus 8:2 vahespurdi. Teisel pooltunnil suurendasid võõrustajad vahet ning võtsid viieväravalise võidu. Toom realiseeris kuuest pealeviskest kolm.

N-Lübbecke on 13. vooru järel 17 punktiga viies ning kohtumise vähem pidanud Emsdetten 14 silmaga kaheksas. Essen hoiab teist ning Dessau-Rosslauer HV 12. positsiooni.