Jaanimaa vaatas N-Lübbecke mängu pingilt, Toom Emsdetteni rivistusse ei kuulunud

-Dener Jaanimaa | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislane Dener Jaanimaa vaatas varumängijate pingilt oma koduklubi TuS N-Lübbecke 35:26 (18:11) võitu Saksamaa meistrivõistluste esiliiga 19. voorus EHV Aue üle.

Võõrustaja N-Lübbecke pääses ette 6:2 ja kuigi külalised vähendasid vahe minimaalseks, läksid väljaperemehed juhtima 9:5, võitsid avapoolaja seitsme ning kogu kohtumise üheksa tabamusega.

Karl Toomi koduklubi TV Emsdetten sai võõrsil 34:33 (21:15) jagu Dresdeni Elbflorenzist. Alates avavilest mängu dikteerinud külalised juhtisid 7:3, 11:8, 17:13 ning võitsid esimese poolaja kuue tabamusega. Teisel poolajal jõudsid võõrustajad 27:27 viigini, kuid Emsdetten läks 31:28 ja lubas 34:30 eduseisust võõrustajatel kohtumise kolm viimast väravat visata. Toom Emsdetteni rivistusse ei kuulunud.

N-Lübbecke tõusis turniiritabelis 24 punktiga viiendaks, Emsdetten on 19 silmaga kümnes. Aue hoiab 20 meeskonna seas üheksandat ja Elbflorenz 18. kohta.