fbpx
Close

Jah-sõna, perelisa ning sugulaste seltsis veedetud aeg ehk piilume käsipallurite kingikottidesse

Avatar
-Head Vana-Aasta Lõppu | Foto: giftbundits.com

Aasta viimasel päeval üritame ikka mõelda ainult positiivseid mõtteid. Nii otsustas ka Käsipall24.ee süstida pisikese annuse rõõmu ja õnne piiludes meie ala tipptegijate kingikottidesse.

Vestlustes välismaal elavate sportlastega jäi kõrvu fakt, et eriti tänulikud oldi jõulude ajal perega veedetud aja üle ning võimaluse üle veeta puhkus kodumaal. “Kõlab täieliku klišeena aga parim kink pärast pikka välismaal viibitud aega on ikka oma pere ja lähedastega koos viibimine.” ütles Eesti koondise kapten Martin Johansson Käsipall24.ee lehele. “Meil oli see aasta kokkulepitud, et kinkide tegemise peale me raha ega aega ei raiska.”

“Lisaks kodus lähedaste nägemisele, mida ükski kink ei ületa, pean oma ilusaimaks mäletuseks nende jõulude ajal Nizzast koju reisi. See andis võimaluse kogeda pühademeeleolu mitmes Euroopa riigis.” lisas Prantsusmaal palliv Jürgen Rooba.

Koondise väravavahi Rasmus Otsa jõulukingiks oli sel aastal midagi sellist, mida ehk jõuluvana koti seest tavaliselt ei leia, kui pühade ajal kihlus ta oma kauaaegse elukaaslaasega. “Võib tõesti öelda, et sel aastal oli “JAH”-sõna parimaks kingiks, mida üks mees saada võiks,” rõõmustas viljandlane.

Pärimise peale saime teada, et mõned käsipallurid said ka natuke traditsioonilisemaid kingitusi. “Minu jõuluvana koti seest leidus mu elu esimene paar lumivalgeid Nike Air Max jalanõusid,” mainis Dener Jaanimaa, “Nüüd tuleb vaid leida koht, kuhu nende tossudega minna saab.” Mõned sportlased leidsid rõõmu ka lihtsamatest asjadest. “Parimaks kingiks sel aastal oli seljasügaja,” sõnas Soomes palliv Sten Maasalu. “Jäin väga rahule kuuse alt leitud Piletilevi kinkekaartide ja paraja väärtusega hõbemüntidega,” lisas Serviti ja koondise mängujuht Alfred Timmo. Kaspar Leesi jõuluvana oli sel aastal spordilainel. “Pakkide seest leidus tänavu massaažipakett, raamat ja mu lemmikuid värvilisi sokke.”

“Poolnaljaga võib öelda, et minu parim kink oli sel aastal Viljandi jõuluturniiril saadud teine koht (naerab – toim.). Kuid kui tõsisemaks minna, siis selle all mõtlen just pigem seda, et pühade ajal sõprade ja sugulaste seas veedetud aeg on just see, millest välismaal olles enim puudust tunnen,” vastas Tšehhis palliv Kristo Voika. “Väga armas kink oli ka elukaaslase käest saadud ristiga kett.”

Soomes pallivale Sten Toomlale tõi see pühadeaeg perelisa. “Kindlasti võib öelda, et nende jõulude parimaks kingiks oli isaks saamine. Iti on toonud mu ellu palju rõõmu ja positiivsust. Pärast lapse sündi muutuvad prioriteedid ikka kardinaalselt.”

scroll to top