Janar Mägi koduklubi olukord muutus veelgi raskemaks

-Janar Mägi | Foto: Siim Semiskar

Käsipallur Janar Mägi koduklubi EHV Aue kaotas Saksamaa meistrivõistluste esiliigas SG BBM Bietigheimile 29:37 (12:15) ja jätkab võitlust ellujäämise nimel.

Aues toimunud kohtumist alustasid paremini võõrustajad, kes pääsesid ette 5:3. Seejärel käivitus ka külalismeeskond ning viimast korda olid tablool viiginumbrid poolaja keskel, tähistamaks seisu 7:7. Bietigheim võitis esimese poolaja kolme tabamusega ning kogu kohtumise kaheksa väravaga.

Mägi oli viie tabamusega seitsmest pealeviskest Aue resultatiivsuselt teine mees. Lisaks sellele andis eestlane kaks tulemuslikku söötu.

Aue jätkab 30 mängust kogutud 18 punktiga väljakukkumistsooni esimesel ehk kokkuvõttes 17. positsioonil. Päästvat 16. kohta hoidval HSG Konstanzil on samuti 18 silma, kuid 30. vooru mäng on neil veel pidamata. Bietigheim on 49 punktiga teine.