fbpx
Close

Janar Mägi: olen meeskonda hästi sulandunud

Avatar
-Janar Mägi | Foto: Siim Semiskar

Kaheksa hooaega Saksamaa käsipalliklubis EHV Aue mänginud Janar Mägi naasis suvel kodumaale Kehra/Horizon Pulp&Paperisse.

“Eesti liiga tase on minu meelest natuke nõrgemaks jäänud, kuid positiivne on see, et võtmerolli ei etenda enam vanema generatsiooni mehed, vaid nooremad mängijad,” ütles Mägi portaalile Käsipall24.ee. “Ise ma tunnen ennast väljakul hetkel hästi, sest pole vigastusi ja muid segavaid tegureid.”

Kehra on tänavu juba kohtunud oma koduse suure rivaali Põlva Servitiga, kellega teises voorus mängiti viiki. “Tulemus oli õiglane, kuigi mõlemal olid võiduvõimalused,” meenutas Mägi. “Serviti on heal tasemel. Nad mängisid eurosarjas hästi ning neil on korralik noortetöö. Üldiselt mulle meeldibki selline mudel, kus suudetakse noortest mängumehed kasvatada ja Servitis see asi toimib. Siinkohal kiitused Kalmerile (Serviti peatreener Musting – toim.) tubli töö eest.”

Kuigi Kehra kohtus Servitiga tänavu juba korra, ei taha Mägi sellest suuri järeldusi teha. “Olulised mängud algavad kevadel,” ei varjanud Mägi. “Seega pole vahet, kuidas põhiturniiril läheb ja kas tuleb apsakaid sisse või mitte. Tähtis on terve püsida ning kevadeks vormis olla.”

Aastaid Eestist eemal olnud Mägi tunneb ennast Kehras taaskord koduselt. “Omaarust olen meeskonda hästi sulandunud ning kõigiga on läbisaamine hea,” lausus Mägi. “Kehra hetkeseis on normaalne, kuid potentsiaali jätkub eelkõige distsipliini hoidmise ja visete realiseerimise seisukohalt. Kindlasti saab veel ka füüsiliselt areneda, aga on näha, et tahetakse trenni teha, mis ongi kõige tähtsam.”

scroll to top