fbpx
Close

Järgmisel nädalavahetusel näeb Tallinnas tipptasemel käsipalli

Avatar
-Ibis Tallinn Handball Cup | Foto: HC Tallinn

Pealinnas toimub 30. augustist 1. septembrini rahvusvaheline meeste käsipalliklubide turniir Ibis Tallinn Handball Cup.

Sõle spordihoones toimuvast kuue võistkonna osavõtul toimuvast hooajaeelsest kontrollturniirist võtavad osa Kaunase Granitas-Karys (Leedu), Grankulla IFK (Soome), St. Peterburg 2 (Venemaa), HC Kehra/Horizon Pulp&Paper, HC Tallinn ja SK Tapa (kõik Eesti).

Kahekümnendat korda järjest pealinnas toimuval turniiril mängivad kõik klubid omavahel korra läbi ning võitja selgub turniirisüsteemi alusel.

Võistluse peakorraldaja Käsipalliklubi HC Tallinn tegevjuhi Risto Lepa sõnul on kontrollturniir klubidele heaks ettevalmistuseks septembri keskpaigas algavaks hooajaks. “Tänavu on tase ilmselt viimaste aegade ühtlasem, kus võitjat väga raske ette prognoosida ning kindlasti näeme atraktiivseid lahinguid.”

Turniiri ametlikuks partneriks on 1. juunil värskelt avatud ibis Tallinn Center hotell. “Oleme alustanud partnerlust ambitsioonika HC Tallinna klubiga ning usume, et saame koostööga muuta tulevikus turniiri välisvõistkondade jaoks veelgi atraktiivsemaks. Olles ise nooruslik ja energiline bränd, on Ibis võtnud eesmärgiks toetada just aktiivseid ja sportlike ettevõtmisi. Järgmisest aastast kolib võistlus taaskord tagasi HC Tallinna kodusaali Kalevi spordihalli. Samal tänaval asuv Ibis Tallinn Center ja restoran Charlie’s corner on siis sportlastele lisaboonuseks. Pärast võistlusi on kõigil hea õhtusöögi taga muljetada ja pehmes voodis jõudu koguda,” naljatas Ibis Tallinn Center hotelli tegevjuht Madis Laid. “Hotelli juhtkonnaga jõudsime kiiresti ühele lainepikkusele, meie väärtused kattuvad ning loodame pikaajalist koostööd,” lisas Risto Lepp.

Ibis Tallinn Handball Cupil toimuvad mängud Sõle Spordikeskuses reedel, 30. augustil ajavahemikus kell 16:00-20:20, laupäeval, 31. augustil 10:00 – 20:50 ja pühapäeval, 1. septembril 09:30 – 18:20.

Sissepääs pealtvaatajatele on tasuta.

TURNIIRI AJAKAVA

scroll to top