fbpx
Close

Johannson finaalseeria eel: vastasel on peal suuremad pinged

Avatar
-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti Steaua alustab neljapäeval Rumeenia meistrivõistluste finaalseeriat Bukaresti Dinamo vastu.

Kuigi Steaua võitis tänavu põhiturniiri, on Dinamo tiitlikaitsja. “See tõsiasi paneb vastasele suuremad pinged,” ütles Johannson Eesti Käsipalliliidule. “Meie oleme hooaja eesmärgi täitnud ja saame minna mängima pingevabalt – just see võib tuua edu. Vigastatud paranevad hoogsalt ja loodetavasti oleme finaaliks täisrivistuses. Läheme lootusrikkalt võitlema tiitli nimel.”

Steaua alistas poolfinaalseerias CSM Bukaresti mängudega 2-1. “Poolfinaalseeria oli väga pingeline ja võrdne ning äärmiselt toores.” sõnas Johannson. “CSM kaotas lisaks seeriale ka hambaid ja muid juppe ning meiegi jäime ilma kahest pallurist. Meie serblasest mängujuht viidi avamängult kanderaamil haiglasse ja otsustavas mängus jäime esimesel poolajal ilma põhiparemsisemisest.”

Johannson jätkas kirjeldust: “Avakohtumises kukkusime vastaste väravasuul elu mängu teinud puurivahi otsa – jätsime kuuelt meetrilt sooritatud visetest 16 realiseerimata. Teise mängu pidanuks juba normaalajal võitma, aga me ei kaotanud seeria jooksul kordagi enesekindlust. Teadsime, et kuigi CSM on individuaalselt väga hea sats, siis meil on parem ja ühtse rusikana tegutsev meeskond.”

scroll to top