Johannson ja Steaua lõpetasid dramaatilise võiduga pika kaotustejada

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise kapteni tööandja Bukaresti CSA Steaua lõpetas Kagu-Euroopa klubisid ühendavas SEHA-liigas seitsmemängulise kaotustejada, alistades võõrsil Lujubuški Izvidaci 29:28 (16:15).

Tasavägiselt kulgenud kohtumist juhtis Bosnia ja Hertsegoviina klubi 13 minutit enne lõpusireeni 24:22, kuid siis tegid rumeenlased 5:1 vahespurdi, minnes ette 27:25. Izvidac seadis eelviimasel minutil jalule viigi 28:28, aga kui mängida jäi vähem kui minut, tabas Ionut Georgescu Steaua võiduvärava. Izvidacil avanes võimalus veel viigistada, kuid Miljan Ivanovici seitsmemeetri vise lendas väravaposti. Johannson realiseeris kahest pealeviskest ühe.

Steaua paikneb 16-mängust kogutud 18 punktiga turniiritabeli kuuendal real. Izvidac on nelja silmaga viimasel ehk kümnendal positsioonil.